Zbuntowany Kaloryfer

Piątek, 21 kwietnia 2017 · Komentarze(4)
Tak nazywała się jedna z kapel jakie kiedyś usłyszałem w Jarocinie. Jakoś tak mi się przypomniała kiedy dziś pomyślałem, że mój organizm się zbuntował. I nie bardzo wiem czemu.Ostatnie tygodnie były bardzo ciężkie. Zmęczenie wyszło już w poprzedni weekend na Nadwiślańskim Maratonie, a potem w święta. Niedziela cała przespana, poniedziałek co prawda był bieg, ale poza tym zupełne lenistwo, co męczyło chyba jeszcze bardziej. Ten tydzień był podobny... sen kiedy tylko była ku temu sposobność. Pogoda też nie zachęcała do jakiekolwiek aktywności.

Po trzydniowej przerwie dziś nie ma wyboru. Ruszam od razu do lasu. Oczywiście na początek Krajszyna i... po raptem 18 min. muszę się zatrzymać. I nie chodzi wcale o wysokie tętno, które utrzymuje się od podbiegu, ale o... piszczele. Bolą jak diabli. Próbuję iść, ale to jeszcze trudniejsze. Szczególnie lewa noga. Chwila przerwy, kolejna próba i to samo. Boli jak diabli. Nie ma wyboru wracamy do domu. Po chwili zaczynam stygnąć i robi się chłodno :-( Jeszcze 2-3 zrywy, ale nie ma szans na bieg. Nie mam pojęcia co się stało. Jakiś bunt organizmu.

Komentarze (4)

Buty do biegania dość szybko się zużywają. Niektórzy wymieniają je co około 300 km, 170 to niewiele.... wydaje się, że nie powinno to stanowić jeszcze problemu

amiga 06:49 poniedziałek, 24 kwietnia 2017

Roadrunner1984
Chyba tak, bo wszyscy narzekają
amiga
Nie wiem, ale biegam w nich już trochę... jakieś 170 km

djk71 18:07 niedziela, 23 kwietnia 2017

Luźna myśl.... coś z butami?
To nie jest dobry objaw....

amiga 14:38 niedziela, 23 kwietnia 2017

Może przesilenie wiosenne daje w kość

Roadrunner1984 21:35 piątek, 21 kwietnia 2017
Wpisz dwa pierwsze znaki ze słowa bezmy

Dozwolone znaczniki [b][/b] i [url=http://adres][/url]