Ciężko ale z uśmiechem

Czwartek, 13 kwietnia 2017 · Komentarze(3)
Kolejny ciężki tydzień :-( I nawet nie narzekam, tylko po prostu tak jest... dużo zajęć, pośpiechu... I żeby nie było za prosto to w kolejne dni też czeka mnie pobudka przed piątą, a potem godziny w samochodzie. Jutro na pewno ponad 800km... Gdyby nie to pewnie bym kombinował żeby dzisiejszy trening przenieść na jutro.

Wróciłem do domu padnięty. Nie było już sił (ani czasu) żeby jechać na mecz na halę. Oglądam w tv. Oczywiście krótką przerwę wykorzystuję w stu procentach - zasypiam chyba równo z gwizdkiem sędziego, ale daję się rodzince obudzić na drugą część meczu. Wygrywamy i... nie pada... nie grzmi... żadnego wytłumaczenia żeby odpuścić trening... Jak mi się nie chce...

Dobra.... wychodzę... zmieniam kierunek biegu wokół osiedla Zaczynam od podbiegu pod Elzab. Dziwnie spokojnie. I tak wyglądają wszystkie trzy kółka, choć w pewnym momencie puls rośnie i oczywiście już nie schodzi poniżej pewnego (zbyt wysokiego) poziomu.

Co ciekawe przez cały bieg mam wrażenie, że się uśmiecham. Wciąż sprawia mi to radość. Wciąż gdzieś tam w głowie siedzi październik, że to zrobię, że się uda... :-)

Potrzebna mi też chyba była ostatnia rozmowa z bratem. Potwierdzenie, że to co i jak robię - ma sens, że nie robię zbyt wielu głupot.

Zobaczymy, pewnie takich ciężkich dni będzie więcej. Oby tylko deszcze i inne okoliczności im nie towarzyszyły i nie próbowały mi przeszkadzać...

Komentarze (3)

Kot
Mów mi tak dalej... Wszyscy inni marudzą, że ciągle narzekam (i mają rację) :-)
amiga
Pędził to lekkie nadużycie :-), ale fakt jest coraz lepiej choć ten postęp nie jest jakiś spektakularny. Grunt, że biega mi się lżej i mnie to wciąż bawi.

djk71 20:45 sobota, 15 kwietnia 2017

Widziałem trening na endomondo...wygląda jakbyś pędził coraz szybciej... Pędził nie chodzi mi o księżycówkę ;) tylko o ilość przebytych km w ciągu godziny... pamiętam jak to wyglądało na początku roku... Maraton chyba będzie do ogarnięcia :)

amiga 12:33 piątek, 14 kwietnia 2017

Masz fantastyczne, pełne optymizmu nastawienie i pasję w sobie. Coś co lubię i podziwiam :)

Kot 05:46 piątek, 14 kwietnia 2017
Wpisz trzy pierwsze znaki ze słowa lkazd

Dozwolone znaczniki [b][/b] i [url=http://adres][/url]