40-tka

Sobota, 24 stycznia 2009 · Komentarze(8)
Kategoria Ble ble ble
40-tka
Niestety nie rowerowa. Wciąż jeszcze próbuję się wykurować żeby znów zacząć jeździć. Dawno nie miałem tak słabego miesiąca, ale ze zdrowiem trudno wygrać. Miejmy nadzieję, że od lutego będzie lepiej. Musi być lepiej.

Wczoraj byliśmy na 40-tych urodzinach kolegi. Już niedługo mnie też to czeka. "Czterdzieści lat minęło..." Kiedy przyszła nam do głowy ta piosenka... wszyscy spoważnieliśmy. Spojrzeliśmy po sobie zastanawiając się czy my też wyglądamy, zachowujemy się jak Stefan i Madzia? Jeszcze niedawno 40 lat brzmiało... strach mówić, myśleć... Ten wiek wydawał się tak odległy... Niedawno jednemu z kolegów ktoś powiedział, że chodzi na rockowe/punkowe koncerty po to żeby czuć się młodszym, czy my też tylko po to jedziemy jutro na KSU? Nie. My jedziemy bo ich lubimy, bo chcemy ich znów posłuchać na żywo, bo w lipcu się nie udało - ale i tak było wtedy fajnie. Na zdjęciu poniżej w towarzystwie lidera KSU - Siczki ;-)W końcu po to żeby znów spotkać się z Kosmą, Asicą, Młynarzem i nie tylko... ;)
Tak, właśnie po to jedziemy, a nie po to żeby udawać, że jesteśmyt młodsi. Grunt, że czujemy się młodo.

BTW: Koledze w prezencie daliśmy m.in. Doppel Hertz... Wierzymy jednak, że nie będzie mu potrzebny i w tym sezonie da się w końcu wyciągnąć na rower i... wciągnie go to :-)

Komentarze (8)

Rafaello
Ja też dopiero zaczynam :-) Może m.in. właśnie dlatego żeby nie skończyć tak jak niektórzy...

benasek
Podoba mi sę to podejście. Ale żeby móc tak mysleć już dziś trzeba coś robić :-)

johanbiker-
To, że Ty ni masz kompleksów to wierze... I tak trzymaj.
Podium... Już jest dobrze... wynik mnie zaskoczył, ale oczywiście walka trwa...

djk71 08:27 wtorek, 27 stycznia 2009

"Czterdziestolatek' fajny film,ale ja mam czterdziestkę i zapewniam że nie mam kompleksów hehehe,ale stop!może to kompleks wieku średniego :-)
PS.Jestem pewien że w konkursie bedziesz na pudle

johanbiker 19:17 poniedziałek, 26 stycznia 2009

Ja sie zaczne zastanawiac nad przemijajacym czasem wtedy, gdy przekrocze drugą "40". Osiemdziesiatka to dopiero niezly wynik... Tak mawial pradziadek, dziadek... Pewnie tak powie ojciec, a moze i ja!

Pozdrawiam

benasek 22:22 niedziela, 25 stycznia 2009

Co tam 40stka,przecież to dopiero połowa,ja dopiero rowerowanie zaczynam,dopiero mnie to wciągło tak poważniej,mam zamiar w 40stkę wejść pełną parą i Tobie życzę tego samego.
pozdrawiam :)

Rafaello 21:15 niedziela, 25 stycznia 2009

DMK77
Teraz rozumiem skąd masz tyle siły i czemu wciaż Cię nie mogę dogonić ;-)

tomecki
Punks not dead ;-)
Człowiek zawsze sobie coś znajdzie...

kosma100
Nic nie kadrowałem. Oryginalne ujęcie - ktoś po prostu... robił wtedy zdjęcie.

djk71 06:07 niedziela, 25 stycznia 2009

Tym razem ktoś wykadrował zdjęcie... inaczej ;p
Nie musicie nic robić by czuć się młodszym... Wy, my zawsze będziemy młodzi. Bo nie chodzi o wygląd tylko o serducho i duszę a nasze serducho i dusza to te rzeczy, które będą wiecznie młode!!!
Oczekujemy Was z niecierpliwością :)))

kosma100 00:06 niedziela, 25 stycznia 2009

punks not dead jak mawiaja starzy indianie heheheehehehe.tak to już chyba jest , ze im czowiek starszy to szuka bajerów dzieki , którym mu sie wydaje, że jest młodszy-skoki bungee, spadochrony , quady i te sprawy. na szczęście ja to wszystko mam na codzień, tylko zastanawiam sie czego bede szukał na starość ???? ;)

tomecki 23:50 sobota, 24 stycznia 2009
Wpisz dwa pierwsze znaki ze słowa ewidz

Dozwolone znaczniki [b][/b] i [url=http://adres][/url]